A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Шахтарської міської ради

12.03.2024 відбувся вебінар “Як допомогти дітям та педагогам стабілізувати свій психоемоційний стан? Практичні техніки, які стануть в нагоді”

Дата: 20.03.2024 09:44
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

12.03.2024 для педагогів початкової ланки освіти, асистентів вчителів та усіх зацікавлених осіб відбувся вебінар “Як допомогти дітям та педагогам стабілізувати свій психоемоційний стан? Практичні техніки, які стануть в нагоді”.

Війна стала причиною стресу та додаткового психологічного навантаження для мільйонів українців. Найуразливіші серед них – діти, адже їх психіка дуже чутлива до будь-яких змін. Звуки повітряних тривог, вибухів, обстріли – це все залишає свій негативний відбиток. А потім може спричинювати у дитини відчуття страху за життя, фізичну та емоційну напругу, підвищену тривожність. 

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

Робота вчителя, практичного психолога та соціального педагога в таких умовах зазнає суттєвих змін. Звичні інструменти виявляються неефективними або такими, що не відповідають потребам дітей у відновленні.

На перший план виходять:

  • навички швидкого моніторингу стану дітей; 
  • виявлення тих, хто приходить у школу в пригніченому стані, стані тривоги, страху, депресії; 
  • застосування діагностичних інструментів та технік зцілення; 
  • знання природи та наслідків психотравми. 

Щоб допомогти дітям опановувати свій психоемоційний стан та почуття тривоги педагоги ознайомилися з принципами роботи з дітьми, моделями зцілювальних класів та їх особливостями, мали змогу на собі спробувати різні вправи для стабілізації власного психоемоційного стану.

Фото без опису   Фото без описуФото без опису

Страшні події сьогодення впливають на емоційний стан не лише дітей, а й дорослих, зокрема вчителів, які мають бути підтримкою для школярів, але через власні переживання не завжди можуть це зробити. Тому в рамках заходу, вчителі також мали змогу потурбуватися і про власне ментальне здоров’я, знайти в собі ресурси для подальшої плідної діяльності.

Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень