A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Шахтарської міської ради

Проведено вебінар для педагогічної спільноти вчителів української мови та літератури «Штрихи до творчого портрету вчителя»

Дата: 18.03.2024 13:09
Кількість переглядів: 68

Фото без опису

6 березня Забєліна Ірина Леонідівна,  учитель української мови та літератури Першотравенського ліцею № 5, спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист в рамках проєкту «НУШ. Впевнений старт від початкової до базової середньої освіти» презентувала досвід своєї роботи «Штрихи до творчого портрету вчителя» для педагогічної спільноти вчителів української мови та літератури.

Як досягти творчої співпраці вчителя і учня? Які педагогічні технології доцільно обрати? Як сформувати креативну особистість? Як зробити кожен урок словесності цікавим? к розвивати творчі здібності учнів? Вирішенню саме цих питань було присвячено зусріч.

Робота вчителя – цікава та багатогранна. Це пошук власного нового стилю, реалізація нових педагогічних можливостей в умовах впровадження Державного стандарту. Вимоги сучасності до якості знань учнів, орієнтація навчального процесу на вироблення у молодої людини вміння на основі здобутих знань самостійно аналізувати процеси, явища в житті спонукають учителів шукати такі форми і методи роботи, які допомогли б будувати навчальний процес на основі активної пізнавальної діяльності школярів. Таким чином, особливого значення у педагогічній діяльності надається реалізації принципу активності учня на уроці.

У своїй роботі Ірина Леонідівна приділяє увагу особистісно орієнтованому навчанню, головним принципом якого є визнання, усвідомлення індивідуальності учня, його самоцінності, неповторності як людини, його розвитку не як колективного суб’єкта , а як індивіда з неповторним суб’єктивним досвідом. При цьому метою уроків є відкриття неповторного „Я” кожної дитини, створення умов для її самореалізації.

Велику увагу вчитель приділяє стимулюванню дій учнів для досягнення поставленої мети, створенню умов для включення вихованців до пізнавальної діяльності, у забезпеченні емоційної підтримки дітей під час роботи, створення ситуації успіху для кожного з них, у забезпеченні загального позитивного емоційного фону.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень