A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Шахтарської міської ради

Проведено методичну панораму "Національно-патріотичне виховання дошкільнят в умовах сьогодення" з досвіду роботи вихователя-методиста Какадій Ірини Вікторівни і вихователя Панченко Олени Іванівни, педагогів ЗДО «Білочка»

Дата: 24.02.2023 08:32
Кількість переглядів: 112

Фото без опису

           23 лютого 2023 року об 11:00 було проведено методичну панораму "Національно-патріотичне виховання дошкільнят в умовах сьогодення" з досвіду роботи вихователя-методиста Какадій Ірини Вікторівни і вихователя Панченко Олени Іванівни, педагогів Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Білочка» Першотравенської міської ради.

          На сьогоднішній день питання національно-патріотичного виховання є досить актуальним. Адже одним із найсуттєвіших показників моральності людини є патріотизм. Патріотизм — любов до Батьківщини, відданість їй і своєму народу.

       Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов'язаним з ними. Важливе значення для виховання патріотичних почуттів у дошкільників має приклад дорослих, оскільки вони значно раніше переймають певне емоційно-позитивне ставлення, ніж починають засвоювати знання.

   Однак лише ознайомлення із суспільним життям не вирішує завдань патріотичного виховання. Концепція дошкільного виховання в Україні (1993), сповідуючи історичний підхід до патріотичного виховання дітей дошкільного віку, актуалізує його народознавчі, українознавчі та краєзнавчі напрями. На це орієнтують і різноманітні програми дошкільного виховання. Базовий компонент дошкільної освіти в Україні орієнтує на опанування знань про нашу державу, виховання поваги до державних символів.

   Сучасні концепції національного виховання наголошують на важливості національної спрямованості освіти, її органічної єдності з національною історією і традиціями, на збереженні і збагаченні культури українського нар

     Організатори заходу познайомили учасників методичної панорами з власним досвідом роботи з даного питання В своєму виступі Ірина Вікторівна розкрила основні завдання патріотичного виховання, фундаментальні принципи, основні напрями, познайомила з методами і формами роботи з усіма учасниками освітнього процесу. Олена Іванівна показала практичну частину: уривок заняття по виготовленню державних символів України.

Дякуємо спікерам за підготовку та цікавий матеріал, учасникам за активну участь.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень